Žádost o aktivaci 
platební aplikace
GP TOM

Vložte údaje o Vaší společnosti a IČO partnera dle aktivační karty, kterou jste obdrželi společně s terminálem a my Vás budeme do 24 hodin kontaktovat ohledně dalšího postupu.

Často kladené otázky

Aplikaci ocení zejména živnostníci nebo malí podnikatelé s menším objemem transakcí, kteří potřebují občas přijímat platební karty nebo jsou často na cestách (např. na festivalech nebo trzích).

Každé zařízení Android 8.x a vyšší, které má v sobě NFC čip. Aplikace nefunguje na zařízení Apple. Seznam kompatibilních zařízení dodávaných společností Satomar najdete zde. 

Aplikace je ke stažení zdarma, za aktivaci je účtován jednorázový poplatek ve výši 299 Kč. S provozem aplikace nejsou spojeny žádné měsíční poplatky za provoz. Všechny aktualizace jsou poskytovány zdarma. Platíte pouze provizi za transakci 1,49 % plus poplatek 0,99,- Kč. Cena za transakci je finální včetně poplatků kartovým asociacím a vydavatelské bance. Při obratu nad 5 milionů Kč za rok připravíme individuální nabídku.

Platební terminály budou mít stále své místo zejména u firem s větším objemem platebních transakcích, kde je potřeba například tisknout účtenky nebo je vyžadováno propojení na další systémy. Není tak vhodné například pro rychloobrátkové obchody nebo supermarkety.

Společně s kartovými asociacemi jsme vyvinuli to nejzabezpečenější prostředí pro platbu karet. Díky proměnlivé PIN klávesnici, která mění pozici čísel, je PIN zadáváno pokaždé jinak a není tak možné jej zpětně zneužít.

Účtenku je možné vytisknout na kompatibilních terminálech, jejichž počet se neustále rozšiřuje. Seznam kompatibilních zařízení najdete ve výčtu níže.

Jak to celé funguje?

1
Zakoupíte kompatibilní terminál který můžete ihned používat jako pokladnu

2
Pro aktivaci platebních funkci zadáte do formuláře své údaje a IČO partnera, které najdete v balení

3
Bude vás kontaktovat call centrum, které s vámi dokončí aktivaci platebních funkcí vašeho terminálu
4
Začnete vuyžívat kromě pokladny i přijímání platebních karet

Kompatibilní terminály

Aplikace GP Tom je důkladně otestovaná a plně kompatibilní s následujícími terminály dodávanými společností Satomar, s.r.o. a jejími partnery.
Sunmi V2s

Moderní mobilní POS terminál s integrovanou 58mm tiskárnou poslouží jako pokladna i mobilní číšník. Volitelně lze mít i 2D skener.

Sunmi V2s Plus

Nová verze mobilního terminálu s displejem 6,22" HD a rychlou 80mm tiskárnou s podporou tisku štítků.
Nechybí ani 2D scanner či podora NFC.

Sunmi M2 Max

Mobilní odolný tablet splňující nejpřísnější kritéria. Ve výbavě nechybí osmijádrový procesor a 3+32 GB či 4+64 GB paměti. Pro běh vašich aplikací tak budete mít vždy dostatek výkonu.

Sunmi L2Ks

Špičkový mobilní terminál nejen pro logistiku padne do každé ruky. Kromě 2D skeneru Zebra nabízí i baterii vyměnitelnou za chodu.

Sunmi L2H

Sunmi L2H se hodí všude tam, kde jsou náročné podmínky pro sběr dat.
Ať už se jedná o sklad nebo rozvozové služby - všude oceníte jeho odolnost, bytelné provedení a vysoký výkon.

Sunmi L2s

Nová generace profesionálního PDA zastane práci nejen ve skladu, ale i přímo v obchodě při přijímání objednávek či rozvozu i inventuře.  

Sunmi D2 Mini

Kompaktní POS terminál Sunmi D2 mini
ocení zákazníci, kteří hledají menší, ale současně dostatečně výkonné řešení s velkým množstvím portů a rozhraní.

Sunmi T2s

Třetí generace desktopového POS terminálu Sunmi spojuje v sobě nové technologie a vynikající zpracování. Je rychlejší, výkonnější a postavený na operačním systému Android 9.0. 

iMin M2 Max

Kompaktní desktopový terminál zaujme kvalitním zpracováním, 8" displejem, integrovanou baterií a 58mm tiskárnou či 4G připojením kombinovaným s Wi-Fi.

iMin M2 Pro

Mobilní terminál značky Imin nabízí 2+16 GB paměti, baterii s dlouhou výdrží a přehledný 5,5" displej. Nechybí mu ani podpora 4G či Wi-Fi.

iMin D1 / D1 Pro

Modelová řada D1 zaujme velkým 10,1" nebo 13" LCD displejem, kvalitním zpracováním a integrovanou 58mm tiskárnou. Nechybí ani 4G či Wi-Fi.

iMin Swan1 + display - 10,1", NFC

Dokonalé ztělesnění minimalismu a prémiové kvality. Velmi elegantní a jedinečný design s výkonným volitelným
sekundárním displejem s podporou NFC a možností odejmutí.

iMin Swift 1

Nezbytný mobilní POS společník
pro každé podnikání. 6,5" dotykový displej s rozlišením 720 x 1600 px maximalizuje užitnou plochu obrazovky. Skenovací modul Zebra skenuje 1D/2D kódy za méně než 0,3 sekundy.

iMin Falcon 1

Elegantní pultový displej "vše v jednom" zahrnuje 80 mm termo tiskárnu Seiko, NFC (podporuje SoftPOS) a výkonný procesor. Falcon 1 s 10,1" displejem s rozlišením 1280 x 800 IPS. 

Tel | Email

+420 702 142 452
info@satomar.cz
www.satomar.cz

Firma | Company

Satomar, s.r.o.
IČ | ID: 29201586
DIČ | VAT ID: CZ29201586

Adresa | Address

Karlova 37
614 00 Brno
Czech Republic

Made with ‌

Offline Website Builder